Značka  PRIMIGI se zrodila v roce 1976 a dostala se na trh obuvi s botičkami pro tkz. „první krůčky“. Hned od začátku se PRIMIGI stala synonymem pro technologické know how, pečlivě vybrané materiály a italský styl. Úspěch byl okamžitý, obuv PRIMIGI byla ceněna díky kvalitě materiálů, pokročilé technologii, pečlivě vybraným a vyváženým tvarům. Nožky malých dětí tak mohly růst ve zdraví, podle kritérií, která byla naprosto inovativní v tomto odvětví.


Během několika následujících let se stala značka absolutním leaderem na italském trhu a tuto pozici si udržela a posílila až do dnešních dnů, díky mnohým oceněním kvality a spolehlivosti výrobků, které se rozšířilo a upevnilo. Současně začalo rozšiřování značky i na zahraniční trhy.


Více jak 35 let zkušeností a specializace ve světě dětí  začala razit nový směr Total Look PRIMIGI (tkz. celkový pohled), což znamenalo přirozený vývoj značky PRIMIGI v oblasti oděvů. A tak v roce 2007 tato italská značka rozšiřuje svůj bussines, zahájením projektu značkových obchodů PRIMIGI STORE , nový formát obuvi, oděvů a doplňků, vše mezi sebou propojené a vše v jednom prodejním místě. Absolutní novinka na italském trhu i PRIMIGI STORE jsou dnes jedinou průmyslovou realitou, která je schopná nabídnout širokou a kompletní škálu výrobků, díky kterým je možno obléci „od hlavy až k patě“ děti ve věku od 0 do 14 let. Kolekce dodává sortiment, který uspokojí všechny potřeby a nabízí tkz. Total Look (celkový dojem) podle nejnovějších trendů, sortiment vyrobený dle nejlepších kvalitativních standardů, které odpovídají vkusu dětí, dívek a chlapců a jejich potřebám, ale také očekávání rodičů, co se týká spolehlivosti, kvality, specializace, v zaručeném poměru mezi kvalitou a cenou.


Díky všem těmto atributům se řadí  PRIMIGI mezi celosvětově významné a uznávané módní značky dětských oděvů a obuvi.


Můžeme být tedy právem hrdí na to, že i Česká republika se zařadila mezi země, ve kterých má PRIMIGI STORE už své výhradní zastoupení na trhu. V těchto dnech se otevřel první PRIMIGI STORE v České republice, a to v Olomouci v obchodní galerii na Šantovce. Najdete zde jednak ucelenou kolekci módního oblečení od O do 14 let, obuvi od vel. 18 do vel. 40 a doplňků. Odborně zaškolený personál vám i vašim dětem ochotně a poradí s výběrem oblečení, vhodných doplňků a obuvi.